Home  >  Poliklinika  >  Rehabilitační oddělení

Provozní a ordinační doba

Pondělí – Pátek7:00 – 12:00 a 12:30 – 14:30
po – čt  do 16,00 hod. dle domluvy

Rehabilitační oddělení má pracoviště – ve Středisku zdravotnických služeb (poliklinika). Na oddělení jsou léčena onemocnění páteře a kloubů, poúrazové stavy, některá neurologická, cévní, interní i gynekologická onemocnění.

RHB poskytuje individuální léčebnou tělesnou výchovu jak analytickou, tak i na neurologickém podkladě (metodika Brunkow, SM cvičení – stabilizační a mobilizační cvičení s pružným lanem a pod.), mobilizační a měkké techniky, reflexní masáže a manuální lymfodrenáž, dále mnoho forem elektroléčby – bezkontaktní, ultrazvuk, diadynamické a Trebertovy proudy, magnetoterapii.
Vasotrain – vakuum kompresivní terapie, trakce a vodoléčebné procedury, vířivé lázně na horní a dolní končetiny.
Jako součást léčby sterility používáme metodiku Ludmily Mojžíšové a elektrostimulací u inkontinencí.

Taktéž poskytujeme metodiku tejpování páteře, kloubů a svalů. Tato služba není hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Příjem pacientů na rehabilitace probíhá na základě vyplnění Žádanky typu FT nebo k vyšetření/ošetření typu K, vydané praktickým nebo odborným lékařem.

Horvathova-1-1024×461.jpg

Chirurgická ambulance – poliklinika